In 2009 en 2010 werden richtlijnen opgesteld voor de diagnostiek en de behandeling van ADHD bij verslaafden. Deze richtlijnen werden uitgetest en goedgekeurd door CEBAM. Ondanks de beschikbaarheid van deze richtlijnen, kwam de implementatie moeilijk van de grond. Een gebrek aan deskundigheid en vertrouwdheid met de problematiek was een van de hinderpalen.
In antwoord hierop werd aansluitend een behandelprotocol ontwikkeld dat flexibel (modulair) is opgebouwd zodat het kan geïntegreerd worden in verschillende hulpverleningsettings (individueel en groep, ambulant en residentieel). Het huidig onderzoek evalueert de implementatie van dit behandelprotocol / zorgpad.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaat informatie op te slaan en/of te openen. Door toestemming te geven voor deze technologieën kunnen we gegevens verwerken zoals browsegedrag of unieke ID's op deze site. Geen toestemming geven of de toestemming intrekken kan een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.