Maak kennis met de nieuwe medewerkers op VAD
We verwelkomden in de voorbije periode twee nieuwe medewerkers: Kaat en Ebe (respectievelijk links en rechts). Misschien zag je een van deze gezichten al in de gangen of online? Ze stellen zich graag aan je voor!
Kaat Terryn
Sinds midden april maak ik deel uit van het VAD-team als projectmedewerker onderwijs. In die functie ondersteun ik mijn collega’s bij het ontwikkelen en updaten van het educatief aanbod voor het lager en secundair onderwijs.
Met een diploma van leraar secundair onderwijs en een master in de onderwijskunde voel ik me helemaal in mijn element in de onderwijswereld. De voorbije jaren was ik actief als studiebegeleider aan de Vrije Universiteit Brussel en als praktijkassistent binnen de Educatieve Master aan de UGent.
Ik zie deze nieuwe uitdaging als de ideale combinatie van theorie en praktijk: het inzetten van mijn pedagogische kennis voor het ontwikkelen van creatieve, concrete werkvormen die rechtstreeks inzetbaar zijn op school en in de klas.
Je kan me bereiken via kaat.terryn@vad.be of op 02 423 03 35.
Ebe Pauwels
Ik studeerde Communicatiewetenschappen aan de UGent en behaalde er de master Nieuwe Media en Maatschappij. Vanuit mijn sterke interesse in technologische evoluties, mediaconsumptie en innovatiebeleid koos ik bewust voor deze afstudeerrichting.
Eind april startte ik bij VAD als onderzoeker op het project Problematisch Schermgebruik. Dit is mijn eerste werkervaring, en ik heb het geluk meteen te mogen werken rond een thema dat me nauw aan het hart ligt: ook mijn masterproef focuste op dit onderwerp.
Tot eind januari 2027 breng ik binnen deze tijdelijke opdracht wetenschappelijke kennis samen over problematisch schermgebruik, aangevuld met inzichten uit de praktijk. Op die manier wordt gewerkt aan een kader voor een preventief gezondheidsbeleid, met bijzondere aandacht voor kwetsbare groepen zoals kinderen en jongeren.
Je kan me bereiken via ebe.pauwels@vad.be of op 02 242 30 49.